Чергова версія telegram приносить захищений контент в групи і канали

36

Сервіс telegram оголосив про появу чергової версії додатка з новими функціональними можливостями, пише neowin. Зокрема, пропонується захищений контент в групах і каналах, видалення повідомлень за датою, управління підключеними пристроями, анонімні пости в публічних групах, вхід в обліковий запис по телефонному дзвінку, графічні теми глобального чату на android, розпізнавання тексту в системах від ios 13, форматування тексту в мультимедійних заголовках на ios і перероблена сторінка інформації про контакти в цій же системі.

Головною зміною може вважатися можливість захищати контент в групах і каналах від збереження і поширення користувачами. Для захисту контенту потрібно відкрити сторінку інформації групи або каналу, перейти в розділ типу групи або каналу до налаштування «обмеження збереження контенту».

З’явилася можливість видаляти повідомлення за датою. Потрібно натиснути на панель дати при прокручуванні чату і вказати, повідомлення за який проміжок часу ви хочете видалити. Це працює тільки в листуванні один на один. Можна поставити автоматичне видалення через день, тиждень або місяць після відправлення повідомлень.

Розширено управління пристроями. Можна прив’язати комп’ютер, просканувавши qr-код. З’явилася можливість автоматично виходити з облікового запису на неактивних пристроях після заданого періоду часу. Можна натискати на пристрої в списку і вказувати, чи можна на них приймати секретні чати і вхідні дзвінки.

Нарешті, з’явилася можливість анонімно писати в публічних групах і каналах. Правда, для цього буде потрібно бути володарем власного каналу. Необхідно натиснути на зображення профілю і вибрати, від імені якого каналу ви хочете писати повідомлення. Така опція є в розділах коментарів в групах і каналах.