Cd projekt не гарантує реліз “відьмака 3” і cyberpunk 2077 на некстгені в цьому році

68

Ще рік тому cd projekt будувала великі плани на майбутнє — аніме по cyberpunk 2077, dlc, видання заочно хітової rpg для playstation 5 і xbox series, список вражаючий. Однак прохолодний прийом кіберпанківського бойовика, судячи з усього, вніс багато смути: керівництво cdpr не впевнене, чи зуміє компанія втілити свої задумки в строк.

Мова, в першу чергу, про реліз некстген-версій the witcher 3: wild hunt і все тієї ж cyberpunk — незважаючи на обіцянки і графіки, президент з розвитку бізнесу міхал новаковський не гарантує, що їх прем’єра відбудеться в цьому році. Новаковський, втім, наполягає, що обидва проекти можуть вийти до кінця 2021-го, на це і розрахунок, просто графік виробництва може змінитися. За його словами, команда витягла уроки з минулих помилок, тому і не оголошує точні терміни.

Варто обмовитися, що cyberpunk 2077 компанія взяла на себе, тоді як «відьмаком» займаються умільці з saber interactive — автори switch-порту гри. Крім некстгенового видання, до слова, в розробці знаходиться перше платне доповнення для кіберпанківського екшену. Подробиці, втім, тримаються в таємниці.