CD Project: Cyberpunk 2077 – це не GTA в сеттінге кіберпанку

339

Після демонстрації першого геймплейного трейлера Cyberpunk 2077 геймерське співтовариство побачило нове творіння CD Project нагадує футуристичну версію серії Grand Theft Auto. Посудіть самі: наявність вогнепалу, керованих машин і наповненого жителями міста Night City викликає прямі асоціації з іграми Rockstar. Так означає все вищесказане, що гра дійсно буде відчуватися схожою на GTA і дозволить на вулицях влаштувати справжній кривавий бенкет в кращих традиціях Томмі Версетті? На це питання відповів виданню GamingBolt головний дизайнер Cyberpunk 2077 Майлз Тост.

Як і слід було очікувати, розробники підтвердили, що незважаючи на велику кількість впізнаваних елементів Cyberpunk 2077 – це, в першу чергу, RPG і якщо з якою грою і варто проводити паралелі, то з трилогією «Відьмак». Якщо в грі присутня відкритий світ і керовані транспортні засоби, то це автоматично не робить з неї клон GTA.

З іншого боку, в Cyberpunk 2077 завжди можна відволіктися від виконання сюжетної компанії і другорядних місій на розваги у відкритому світі гри.

«Наша гра запропонує велику кількість побічних занять, щоб ви завжди змогли знайти собі заняття в перерві між школярами. І не важливо, якщо вам зустрінуться важливі сюжетні персонажі або зовсім незначні завдання, кожен елемент гри буде виконаний з величезною любов’ю. Ми, звичайно, здивовані, що наша гра порівнюється з серією GTA, так як ми робимо ставку на сюжет, але це не означає, що ми не дозволимо геймерам вдосталь награтися у відкритому світі» – заявив Майлз Тост.

Cyberpunk 2077 – сама амбітна і масштабна рольова гра в історії польської студії CD Project. Як обіцяється, киберпанковый проект зможе змінити весь жанр RPG. Занадто гучну заяву? Можливо, але вже гравці зустріли з практично одноголосним захопленням. Дата виходу Cyberpunk 2077 досі невідома.

Джерело: http://opensharing.org.ua/