Capcom може випустити розширену версію resident evil 3: nemesis edition з новим контентом

60

Компанія capcom може анонсувати на tgs 2021 розширений ремейк resident evil 3 з підзаголовком nemesis edition. Справа в тому, що в мережу просочилися обкладинки перевидання, яке повинно вийти на консолях ps5 і xbox series x/s, а також на pc.

(leaked) resident evil 3 “nemesis edition” cover and game details 👀 description:• standard edition&deluxe pack• ray tracing/60 fps for xsx, pc, ps5• new areas, enemies and cutscenes.* reworked nemesis a. I, graphical updatessurprise reveal at tokyo game show 2021 pic.twitter.com/kjnbeeomzd

— idle sloth (@idlesloth84) september 24, 2021

Цей скрін був зроблений в онлайн-магазині play-asia. Інсайдер також розкрив деякі особливості проекту. Вказується, що він отримає трасування променів і зможе працювати при 60 fps на консолях поточного покоління. Розробники також додадуть нові локації, ворогів і сюжетні сцени. Штучний інтелект nemesis буде значно поліпшений, а візуальна складова хоррора буде підтягнута.

Однак пошук на сайті play-asia в даний час не дає ніяких результатів. Можливо, інформацію про перевидання вже видалили або приховали. Але абсолютно точно, що зовсім скоро ми дізнаємося інформацію, адже показ tgs 2021 запланований з 30 вересня по 3 жовтня 2021 року.

Відзначимо, що свого часу гравці сильно критикували ремейк третьої частини, кажучи, що він вийшов занадто коротким, так як з нього прибрали багато рівнів, які були присутні в оригіналі.