Бюджетний смартфон moto g pure отримає 6,5-дюймовий oled-екран і 48-мп камеру

55

Мобільний підрозділ motorola, що належить lenovo, готує цілий ряд доступних смартфонів. Крім moto e40, компанія працює над пристроєм під назвою moto g pure, який, за чутками, при ціні менше $200 запропонує користувачам великий amoled-дисплей.

Phonearena.com

Повідомляється, що moto g pure буде заснований на чіпсеті mediatek helio g25, якому компанію складуть 3 гбайт оперативної пам’яті. Ємність накопичувача складе 32 гбайт. Судячи з рендерів, опублікованих onleaks, новинка отримає непоказний дизайн з великим «підборіддям».

Phonearena.com

Згідно зображень, пристрій зможе похвалитися портом usb-c і роз’ємом для підключення дротових навушників. Повідомляється, що основна камера смартфона буде складатися з двох датчиків. Головний сенсор отримає дозвіл 48 мп і буде доповнений 2-мп датчиком.

Phonearena.com

Повідомляється, що moto g pure отримає 4000-ма·год акумулятор з підтримкою 10-вт зарядки. Пристрій зможе похвалитися наявністю дактилоскопічного сенсора на задній панелі, а ось на підтримку 5g сподіватися не варто, що й не дивно, враховуючи передбачувану ціну апарату.