Blizzard продовжують боротьбу з “образливим” контентом в wow

47

Незабаром після того, як широка громадськість дізналася про дискримінацію в рядах blizzard, розробники несподівано виявили безліч проблем в world of warcraft і почали посилено працювати над патчем 9.1.5. Нам пообіцяли цілу купу правок геймплея і поліпшень якості життя, на зразок можливості змінити ковенант за своїм бажанням, “розпилення” легендарок і додаткових опцій по кастомізації.

Але куди цікавіше той факт, що творці wow’a схоже всерйоз мають намір перелопатити візуальну складову своєї гри заради торжества рівноправності. Першим дзвіночком стали зміни деяких картин, які були надто вже сексуалізовані. Ну а вчора на офіційному сайті з’явилася стаття, неабияка частина якої присвячена “еволюції та оновленню контенту”, що не відображає”поточні погляди команди розробників”.

Разом з цим на ptr завезли новий список змін:

  • деякі емоції на кшталт / fart і / moon більше не змінюють свого тексту при використанні на гравців.
  • емоції начебто / moan були видалені з гри. Замість них додали парочку нейтральних емоцій.
  • все це було зроблено через те, що проблемні емоції могли нести сексуальний характер і ображати інших гравців.
  • у майбутньому чорнокнижники зможуть закликати інкубів замість суккубів, щоб чоловіча частина гравців не відчувала себе обділеними.
  • деякі крила оригінального каражана, які раніше були населені в основному примарами жінок, зустрічають поповнення привидів-чоловіків.

Треба сказати, що велика частина гравців прийняла дані зміни досить спокійно, а можливість закликати інкубів так взагалі була зустрінута вкрай тепло. Проте багато фанатів не розуміють чому blizzard приділяють стільки часу перемальовуванні картин і видалення емоцій, коли в world of warcraft вистачає куди більш серйозних проблем. І не до кінця зрозуміло, як чоловіки-примари в каражані зможуть зупинити невблаганний відтік гравців.