Біткойн названий найпопулярнішою» хакерської ” криптовалюта

26

Агентство по боротьбі з фінансовими злочинами fincen назвало біткойн найпопулярнішим платіжним засобом в середовищі хакерів, що розробляють шкідливе пз. Сумарний збиток, який різні додатки-вимагачі завдали користувачам, вже оцінюється в $5,2 мільярда.

Згідно зі звітом fincen, що за перші шість місяців 2021 року програми-вимагачі принесли своїм розробникам близько 590 мільйонів доларів сша — на $174 мільйони вище показників минулого року. Щомісяця через блокчейн на рахунки хакерів, що створюють шкідливий софт, за оцінкою агентства, надходить в середньому до $66,4 мільйона в біткойнах.

Статистика була зібрана на підставі 2184 звіту про підозрілу мережеву діяльність, поданих в період з січня 2011 по червень 2021 року. Серед найбільш відомих додатків, що вимагають гроші, відзначаються revil / sodinokibi, conti, darkside, avaddon і phobos. За заявою казначейства сша, у зв’язку з використанням біткойнов для відмивання грошей відомство планує вжити заходів щодо обмеження обміну цифрових активів.