Bethesda випустила для ремастера quake оновлення з сюжетним доповненням honey-трейлер і деталі

36

bethesda softworks оголосила про вихід другого оновлення для ремастера quake , яке додає в гру режим horde mode від студії machinegames для спільної гри від 1 до 4 гравців (або ботами) і доповнення honey , а також ряд поліпшень і виправлень.

horde mode

Новий мережевий режим pve за участю гравців або ші в призначених для користувача матчах включає в себе всі види складності і 4 нові карти. За вбивство ворогів нараховуються очки, а кожна третя хвиля містить сутичку з босами. Після смерті останнього гравця прогрес обнуляється, а після дев’ятої хвилі видається золотий ключ від виходу. Втім, можна залишитися, щоб продовжити бій.

honey

Гравцям належить викорінити джерело смертоносної хвороби, яка вразила світ. У новому доповненні майстерно використані ефекти туману і силуети: вони не тільки створюють насичену атмосферу, але і приховують небезпечних ворогів, які підстерігають невдалих героїв.

поліпшення

  • гра стала наводити приціл менш різко і тепер не утримує погляд на ворогів;
  • стало можливим змінити колір і вигляд перехрестя прицілу;
  • тепер дозволяється запускати раніше завантажені доповнення без підключення до мережі;
  • текстовий чат і голосовий чат в режимі рації стали доступні в передматчевому лобі.

Також в гру були додані обличчя ката-рейнджера для doom eternal і ренджера в класичному ретро-стилі з сокирою «гладус» для quake champions.

З виходом оновлення перевидання quake також стало доступно для покупки в epic games store.

Ремастер вийшов 19 серпня 2021 року на pc, ps4, xbox one і nintendo switch. Через деякий час з’явилася підтримка консолей нового покоління ps5 і xbox series x / s.