Батько соника незадоволений аукціоном. Гру продали за 31 мільйон рублів

50

Як відомо, колекціонери готові віддавати кругленькі суми за придбання раритетних товарів. Ігор це теж стосується: останнім часом з молотка все частіше і частіше йдуть класичні шедеври індустрії. Зараз, наприклад, черга дійшла до недавно відзначив 30-річний ювілей платформера sonic the hedgehog – і у його творця виникли питання.

Через свій twitter юдзі нака, колись іменитий геймдизайнер, звернув увагу на аукціон goldin auctions за участю скандальної компанії wata games. Розробника привернула остаточна ціна хіта sega mega drive – $430 500. “це що, шахрайство?» – прокоментував він остаточну вартість лота.

Слова наки можна трактувати по-різному. З одного боку, вони звучать як подив і докір, мовляв, хіба можна продавати стару, доступну на стількох платформах гру за такі гроші? з іншого, його подальші твіти натякають на зворотне-можливо, автор соника просто сподівався, що його твір куплять за пару мільйонів, подібно super mario 64, і він розчарований настільки «низькою» вартістю колекційного товару.

Нагадаємо, нещодавно heritage auctions і wata games звинуватили у відвертому накручуванні цін на деякі лоти. На думку журналіста, який провів розслідування, обидві компанії штучно роздувають цифри заради власної вигоди.