Bandai namco розповіла про комплектації і ціни всіх видань elden ring

19

Після демонстрації нового геймплея рольового екшену elden ring (нижче можна подивитися його 4к-версію) представники bandai namco вирішили оголосити старт попередніх замовлень на гру, розкривши комплектацію і вартість різних видань.

Наприклад, на майданчику steam придбати звичайне видання можна за 2,5 тисячі рублів, а делюкс – за 3,3 тисячі. Останнє включає в себе цифровий саундтрек і артбук. Всім, хто оформить попереднє замовлення, подарують путівник по ігровому світу і жест “кільце”, що відкривається в рамках проходження.

У продаж також надійшло колекційне видання за 190 доларів (близько 13,5 тисячі рублів), що включає в себе фігурку меліни, висота якої становить 23 сантиметри, артбук з твердою палітуркою, унікальний стілбук і цифровий саундтрек. Колекціонери можуть придбати більш дорогу версію цього видання за 260 доларів (приблизно 18,5 тисячі рублів), що містить шолом дівчини-лицаря, виконаний в масштабі 1 до 1.

Компанія опублікувала новий трейлер на честь старту попередніх замовлень гри. Нагадуємо, що проект має вийти 25 лютого наступного року.

Читайте також