Автори the lord of the rings: gollum нагадали, що проект з’явиться на the game awards 2021

26

Розробники з компанії daedalic entertainment вирішили підігріти інтерес публіки перед прийдешньою церемонією нагородження the game awards 2021. “щось ховається в тіні”, – написали девелопери на сторінці the lord of the rings: gollum в twitter. Нагадаємо, даний проект знаходиться в списку офіційно заявлених для заходу ігор, але яким чином він там буде представлений-незрозуміло.

The lord of the rings: gollum-пригодницький стелс-екшен, який розповість нам про пригоди голлума, який задумав відшукати «свою красу». У грі ми побачимо події, що відбувалися в середзем’ї очима, як неважко здогадатися, голлума. Оскільки персонаж сам по собі «дохлий», в грі в основному доведеться розраховувати на потайне переміщення і кмітливість.

Something’s lurking in the shadows…tune in to #thegameawards on december 9! #lordoftherings #gollumgame pic.twitter.com/nykar756s3

– the lord of the rings: gollum (@gollumgame)december 2, 2021

По ходу проходження гравці зможуть зустріти всіх знакових персонажів: гендальфа, трандуїла і багатьох інших. Реліз gollum трапиться тільки в 2022 році. Серед цільових платформ для гри заявлені pc і всі актуальні консолі, включаючи навіть гібридну консоль nintendo switch.