Автори starfield розповіли про її подібності та відмінності від минулих ігор bethesda

49

Поки the elder scrolls vi залишається справжньою загадкою з одним лише тизером, представники bethesda softworks поступово починають все більше говорити про starfield. Автори футуристичної rpg на чолі з геймдиректором тоддом говардом поміркували про основні концепції та ідеї, яке лягли в основу майбутньої гри.

Як зазначили розробники, у всіх іграх bethesda softworks є відразу кілька загальних мотивів і механік. Студія намагається дати геймерам можливість відчути гордість за свої звершення, в тому числі завдяки більш глибокому зануренню. Так асоціювати себе з віртуальним героєм користувачам допомагає вид від першої особи і можливість взаємодіяти з майже всіма навколишніми предметами.

Судячи зі слів авторів starfield, в цьому плані космічна рольова буде схожа на своїх попередниць. На це вплинула і ідейна спадкоємність всередині студії-нові співробітники знають і люблять минулі ігри bethesda не менше ветеранів. Наприклад, компанії як і раніше подобаються емоційні моменти з виходом героя у відкритий світ, а також сформована система тривалого життєвого циклу тайтлів, яка спочатку підтримується розробниками, а потім — користувачами і їх модифікаціями.

Однак starfield все ж буде відрізнятися від fallout і tes більшою реалістичністю. Представники bethesda відзначили, що в процесі розробки користувалися знаннями співробітників в області інженерії та робототехніки, щоб космічна rpg стала більш правдоподібною. Перевірити, наскільки добре впоралася студія, можна буде 11 листопада 2022 року на pc і xbox series x/s. До речі, гра відразу потрапить в каталог xbox game pass.