Автор ремастера resident evil 4 hd project показав поліпшення в главі з адою вонг

20

Фанат з іспанії під псевдонімом albert вже кілька років терпляче працює над власним ремастером resident evil 4. Розробник-любитель приділяє пильну увагу до кожної деталі, тому створення мода затягується. Періодично автор демонструє результати роботи. На цей раз він представив геймплей за аду вонг і показав, як покращує ролики.

Джерело тут і далі: resident evil 4 hd project

На своєму каналі albert виклав проходження 4 і 5 глав етапу separate ways. У цьому ролику можна оцінити поточний прогрес у поліпшенні текстур і об’єктів.

У записі в блозі проекту моддер розповів, що ролики у версії для pc записані в дозволі всього 512 на 336 пікселів. Сама гра не вміє працювати з роликами в hd і, тим більше, 4k.тому зараз він разом з програмістом вивчає можливості впровадити підтримку відео високої роздільної здатності.

При цьому ролики автор вже щосили покращує. Він використовує кілька технік і проганяє заставки через нейромережу з різними настройками. Деякі сцени йому доводиться перезнімати на движку гри, використовуючи свої матеріали з ремастера. Він також виставляє світло і налаштовує ефекти.

Поки albert не називає дату виходу. Але останнім часом він демонструє свою роботу над фінальними етапами гри, що може говорити про те, що реліз resident evil 4 hd project скоро все ж відбудеться. Тільки якщо до нього не постукає capcom з вимогою закрити мод.