Австралійські фахівці модифікували tesla model 3 в гібрид з 95-м бензином

16

Факт того, що tesla – споконвічно електромобілі і тільки – відомий кожному. Єдині, хто з цим рішуче не погодився – це фахівці з австралійської компанії obrist. З метою показати людям, що все ще можна змінити, вони створили просунуту трансмісію, в яку входить повноцінний бензиновий генератор, акумулятори, один паливний бак і ще кілька досить нестандартних для електроніки компонентів, після чого вставили систему в tesla model 3.

через кілька тестувань можна з упевненістю сказати, що зробили вони це успішно. Автомобіль ілона маска змогли трансформувати в гібрид. Конкретна конструкція obrist hyperhybrid mark ii, яку помістили в теслу, працює на 95-му бензині, на 100 км їзди витрачає приблизно 2 літри. На ту ж відстань у неї йде 7,3 квт * год електроенергії.

Як показує ролик з демонстрацією, бензиновий генератор в компанії obrist вирішили встановлювати з передньої частини, а електродвигун на задню вісь. З боку все це здається досить дорогим, проте в obrist заявляють, що компанія готова масово продавати систему не більше ніж за 2 000 євро (170 тис.джерело.