Ассасин помер, хай живе ассасин! – 5 причин не проходити повз Assassins Creeed Osyssey

295

Я втомився від серії Assassins Creed. А як інакше, коли Ubisoft поставила свій найпопулярніший франчайз на рейки конвеєра і навіть мені, як ярому захиснику серії, який в інший момент навіть серйозно роздумував над ідеєю купити мерч за мотивами “Ассассин”, захотілося забути Unity і Syndicate немов страшний сон. Ubisoft наочно показали, як поспіх і спрага наживи здатна вбити потенційно непогані проекти. Але, на щастя, низькі продажі і недолік багетів з чорною ікрою в раціоні французького відділення Ubisoft змусив одуматися розробників.

І в цій статті, яку можна скоріше назвати «сповіддю шанувальника серії», я постараюся розповісти про 5 головних переваги гри Assassins Creed Odyssey, що змусили мене якщо не полюбити, то як мінімум з величезним задоволенням провести 80 годин разом з творінням Ubisoft. Навіть з урахуванням загальної неохайності пака недоліків, незмінно кочують в кожен реліз серії.

Сеттінг Античної Греції

Якщо все дитинство ви не провели в ядерному бункері і хоча б пройшли освітній курс середньої школи, то добре знайомі з внеском Стародавній Греції в сучасну культуру. Давньогрецькі міфи і філософська школа элинов, разом з такими особистостями, як Сократ, Піфагор і Арістотель, хоча б приблизно, але відомі будь-якому обивателю. І тут Ubisoft однозначно вгадала з вибором сеттінгу, вплітаючи в оповідання знайомі з юності сюжети й персонажів.

У этоп плані проходження Assassins Creed Odyssey приносить набагато більше задоволення, ніж той же Assassins Creed 3. Можна навіть сказати, що сеттінг Стародавньої Греції – самий «народний» в історії серії і для людини з Росії буде ближче, хіба що тільки російський сеттінг.

Епічність і нелінійний сюжет

У спробі освіжити механіку серії Ubisoft йшла на будь-які експерименти, в числі самих божевільних – морські баталії і захист міст в стилі «Tower Defense» з Revelations. «Одіссея» пішла ще далі і наважилася вступити на поріг рольового жанру. І, як не дивно, у Ubisoft вийшло проявити себе в якості творців RPG. Краще всього цю тезу підтверджує сюжетна компанія, в якій наші рішення впливають не тільки на кінцівку (привіт Mass Effect 3), але й на численні ігрові події, починаючи з другої глави. Та й самих кінцівок у Assassins Creed Odyssey цілих дев’ять штук в комплекті.

Assassins Creed Odyssey

Сам сюжет, як і годиться сучасному AAA-проекту, порадує розмахом, але на цей раз сконцентрований на більш особистої історії. Сценарій, де на чільне місце поставлені звичні сімейні цінності, в будь-якому разі для мене виглядає більш виграшно, ніж награна і примітивна боротьба орденів асасинів і тамплієрів.

Квести в кращих традиціях жанру

Хорошу RPG гру просто неможливо уявити без величезного пака варіативних квестів, дають мотивацію досліджувати світ. Відразу варто сказати, що не всі додаткові завдання в Assassins Creed Odyssey зможуть порадувати рівнем квестів з трилогії The Witcher 3, достатньо і стандартних подай-принеси. Але якщо звертати уваги на квести, зазначені золотий міткою, можна переконатися, що сценаристи Ubisoft не дарма свій хліб їдять. Наприклад, далеко не всі квести для проходження зажадають розпаковувати зброю, а більший наголос робиться на діалогову систему. Ще один момент – частина завдань можна провалити і навіть неправильно вибраний тон у розмові може вплинути на наслідки квесту.

Assassins Creed Odyssey

Інший момент – нелінійність і наслідки прийнятих рішень. Можу порадити після проходження сюжетних голів в Assassins Creed Odyssey повертатися на колишні локації, щоб побачити який хаос або благодать посіяли ваші вчинки. Ось тільки, надходячи як істинний філантроп і пацифіст, не варто очікувати, що всі персонажі будуть жити довго і щасливо.

Несерйозна Греція

Ще один момент, приємно здивував мене в «Одіссеї» – велика кількість гумору, яким проглядається практично кожен квест в грі. Та що там, навіть головний герой – це скоріше не героїчний персонаж з Іліади, а учасник КВК, який раптово опинився в Стародавній Греції. Саме несерйозне ставлення, з яким підійшли сценаристи до створення гри освіжає франчайз, а в особливості на тлі торішнього і надзвичайно похмурого Origins. Ах, так, рекомендую грати в Assassins Creed Odyssey російською, оригінальна озвучка на слух вже занадто комічна.

Assassins Creed Odyssey

Мабуть, самий красивий світ в історії серії

Дивно, але в технологічному плані графіка в грі Assassins Creed Odyssey мені здалася навіть гірше, ніж у «Витоків». Інший момент, що навіть при не самих кращих текстурках і нестачі полигончиков, різноманітність ігрового світу змогло повністю витягнути візуальну сторону «Одіссеї». Коли Origins привчав, що існує тільки 50 відтінків піску з рідкісними проблисками рослинності, «Одіссея» радує архіпелагом з насиченими пейзажами. Від скелястих гір і блакитного моря, до рослинних лісів, рівнин і міст з субтропічної рослинністю. Просто подивіться на скріншот, ну хіба не красиво, а?

Assassins Creed Odyssey

І знову повернуся до початку статті, Assassins Creed Odysssey далека до ідеалу. Анімації пора на спокій, багатьом додатковим квестам не вистачає полірування, а повільна прогресія рівнів, подбивающая на купівлю , злить мало не до скреготу в зубах, коли для проходження сюжетної компанії ти майже зобов’язаний пилососити питальні знаки на карті. Але з урахуванням об’єктивних проблем, Assassins Creed Odyssey – це безсумнівно правильний курс для серії і, що вкрай зненацька, одна з кращих рольових ігор 2018 року.

Також звертаємо увагу на , який несподівано став однією з кращих ігор в історії серії, зрозуміло, на даний момент лише на думку західних критиків.

Джерело: http://fastping.com.ua/