Aragami 2 буде тією грою, яку розробники хотіли зробити з самого початку

81

Перша частина стелс-екшену aragaimi отримала хороші відгуки і підтримку від ігрового співтовариства, тому розробник lince works вирішив зайнятися розробкою сиквела, який вийде вже в цьому місяці. Але в порівнянні з оригіналом, в продовженні фанатів чекає більше сюжету, кооператив і кастомізація броні. Та й в цілому нова частина виглядає більше і краще свого попередника.

В інтерв’ю з wccftech, геймдиректор aragami 2 і співзасновник lince works, девід леон, розповів про рівень амбіцій сиквела. Він заявив, що при розробці першої частини студії не вистачало безліч речей для реалізації свого бачення майбутньої гри, включаючи бюджету і ресурсів. Але тепер, додавши кастомізацію, більш масштабні рівні, кооператив і поліпшену бойову систему, команда розробників максимально наблизилася до свого уявлення про те, як повинна виглядати їх гра.

Реліз aragami 2 відбудеться 17 вересня на пк, playstation 4, playstation 5, xbox one і xbox series x/s. Ви можете більш детально дізнатися про сиквелі, подивившись відео від розробників, де вони розповідають про покращений стелс і бойову систему.