Apple зупинила виробництво apple watch 7. Вони виявилися занадто складними

64

Сезон презентацій apple ще не почався, але перший сюрприз він вже підніс. Вкрай неприємний, майже зловісний. З виробництвом apple watch series 7 серйозні проблеми. Пробне дрібносерійне виробництво apple watch series 7 почалося в середині серпня. Як це робилося завжди, починаючи з apple watch series 1 і 2 в 2016 році. Тільки на цей раз все пішло не так як треба, і пробне виробництво довелося зупинити. Нові apple watch виявилися занадто складними для персоналу. Через радикальні зміни в дизайні і конструкції годин. У заплановані терміни запустити масове виробництво apple watch series 7 не вдасться.

Apple watch 7 швидше за все вийдуть з великою затримкою або виявляться в страшному дефіциті

Apple watch 7 будуть більш цікавою новинкою apple, ніж iphone 13

Інформація про цей сюрприз з’явилася в останній день серпня в англомовному токійському виданні nikkei asia. З посиланням на”джерела, які в курсі”. У видання не дуже хороша репутація, залишалася надія що в nikkei перебільшують масштаб неприємностей або їх ввели в оману. Але на жаль, вчора, 1 вересня, цю інформацію підтвердив марк гурман. А він рідко помиляється. Мабуть, це правда. Виникають різні нехороші питання. На кшталт” а що тепер буде”,” чи знали в в apple про радикальні зміни в apple watch “і”чи варто було радикально переробляти apple watch саме зараз”.

Коли вийдуть apple watch 7

Apple watch 7 будуть саме такими. Сумнівів у цьому майже немає

Перша осіння віртуальна подія apple, за непідтвердженими даними, відбудеться 14 вересня, у вівторок. Очікувалося, що на подію представлять apple watch series 7, крім них, можливо, ще й airpods 3. На початку заходу. А головним героєм цієї події буде iphone 13. У тому, що нові apple watch потрібно представити саме у вересні, ні у кого не було сумнівів. Їх продажі найкраще починати у вересні, до настання святкового кварталу. Сама по собі дата презентації значення не має. Я думаю що презентацію apple watch варто було б перенести на більш пізній термін, ближче до початку їх продажів.

Як зміниться дизайн нових apple watch series 7

Але переважає інша думка. Series 7 все-таки представлять перед презентацією нових iphone. Можливо, apple watch series 7 будуть не єдиним героєм презентації. В apple watch se могли внести якісь зміни, наприклад. Apple watch series 3 не відповідають сучасним вимогам, і насилу справляються з watchos 7, а з watchos 8 їм буде ще важче. Se стануть бюджетними apple watch на кілька наступних років. Головного ж героя покажуть у всій красі, в ньому напевно є щось про що ми ще не знаємо, мало не здасться. А продажі почнуться пізніше. У жовтні або в листопаді. Не дуже добре, але прийнятно. Цікаво, як надійде apple?

Проблеми apple watch series 7

Проект apple watch не є для apple життєво важливим, але нехтувати ним теж не можна

Apple watch не вважаються “важливою категорією продуктів apple”, але схоже, їх курирує друга людина в apple, головний операційний директор компанії джефф вільямс. Він не раз особисто представляв їх публіці. За все ж що пов’язано з організацією розробки розумних годин і їх виробництва відповідає як головний операційний директор компанії. Не знати про зміни в apple watch series 7 він не міг. Плани, графіки та контроль за їх виконанням – його єпархія. Безпосередньо всіма цими питаннями займався не він, а хтось із підлеглих йому віце-президентів або старших директорів.

Він зобов’язаний був бути в курсі, і повинен був передбачити очевидне. Про ситуацію на належних quanta computer і compal electronics заводах, де випускаються apple watch, він теж не міг не знати. Series 7 відрізняється від колишніх моделей, вони зовсім інші. Заводи все ще не до кінця оговталося від наслідків коронавірусу. Все дуже непросто, тому краще проявити марну обережність, ніж провалити вихід розумних годин. Quanta computer і compal electronics не перший рік працюють з apple, і непогано на цьому заробляють. Apple пішли б назустріч. Мабуть, ніхто ні про що не попросив.

Нові функції apple watch 7

Apple watch 7 ще не вийшли, але їх копія вже є у продажу

Розробка того, що стало apple watch series 7, почалася кілька років тому. Два або три роки тому. Придумати новий дизайн apple watch, перепробувати різні його варіанти, в пошуках ідеального рішення, звертаючи увагу навіть на незначні, на перший погляд, деталі – це дуже довго і дорого. Тисячі людино-годин, якщо не десятки тисяч. Зменшення обсягу займаного електронною начинкою apple watch обійшлося apple не дешевше. З’єднати електроніку, корпус і акумулятор в єдине ціле, домогтися щоб все це працювало – теж. Тестування, налагодження – ще витрати. На apple watch series 7 витрачено цілий статок. Проект з невідомим мені кодовим найменуванням, судячи з витоку з apple сталася незабаром після виходу series 5, повинен були завершитися в 2021 році.

У витоку повідомлялося що дизайн корпусу зміниться, але трапиться це не в series 6 а в series 7. Зміниться і “начинка” нового корпусу. Були в витоку і невідповідності з реальністю. У ній стверджувалося що apple watch series 6 замінить в ролі бюджетної моделі apple watch series 3, збереже її за собою протягом трьох років і буде продаватися паралельно з apple watch series 7, apple watch series 8 і apple watch series 9. Замість цього були створені apple watch se, на основі apple watch series 5. Людино-годинник витрачені, мета досягнута, тепер було б марнотратством і дурістю відкладати вихід вироби на ринок. А проблеми з виробництвом, якщо все йде саме так, як нам розповідають – зовсім не проблеми, вони результат чиєїсь непрофесійної роботи. І урок на майбутнє.