Apple відмовилася від класичного елемента коробки iphone

30

Нові флагмани apple ще не надійшли в продаж, але в мережі вже з’явилася цікава подробиця, пов’язана з їх заводською упаковкою. Вона краще відповідає» зеленій ” політиці компанії по збереженню навколишнього середовища-і на цей раз не пов’язана з комплектацією гаджетів.

В рамках боротьби за екологію apple відмовилася від ламінування — коробки з iphone 13 більше не покриті захисною плівкою. Замість неї виробник використовував спеціальну наклейку-пломбу. За оцінкою аналітиків бренду, такий крок дозволить скоротити використання пластику на 600 тонн. Скептики, у свою чергу, стверджують, що apple просто прагне знизити собівартість своїх пристроїв.

Крім того, на сайті chemtrec, агентства, що спеціалізується на зборі інформації про небезпечні матеріали, з’явилися відомості про ємність акумуляторів новинок. В середньому вона зросла на 13% в порівнянні з торішніми моделями. Джерело наводить наступні цифри: 9,34 втч у iphone 13 mini (+9%), 12,41 втч у iphone 13 (+15,1%), 11,97 втч у iphone 13 pro (+11%) і 16,75 втч у iphone 13 pro max (+18,5%).

У продаж нова серія смартфонів apple надійде вже на цьому тижні, 24 вересня.