Apple відмовилася перезапускати fortnite в південній кореї

57

Після прийняття в південній кореї закону, що наказує apple дозволити використання альтернативних платіжних систем для додатків в app store, epic games запропонувала apple відновити обліковий запис розробника fortnite, щоб випустити гру в цій країні. Apple відповіла відмовою.

Джерело: reuters.com

В офіційному твіттері fortnite epic games заявила: «epic попросила apple відновити наш обліковий запис розробника fortnite. Epic має намір повторно випустити fortnite для ios в кореї, пропонуючи платежі через epic і apple паралельно відповідно до нового корейського закону”. Закон набуде чинності 15 вересня.

У відповідь apple заявила, що epic games необхідно буде погодитися дотримуватися рекомендацій app store — будь-які запити на відновлення облікового запису розробника epic games не стануть розглядатися, поки не буде укладено відповідну угоду.

” ми будемо вітати повернення epic в app store, якщо вона погодиться грати за тими ж правилами, що і всі інші», — йдеться в заяві apple по електронній пошті. Компанія також заявила, що навіть з набранням нового закону в силу ніяких нових зобов’язань в даному випадку у apple не з’явиться: в документі нічого не йдеться про затвердження заявок щодо відновлення облікових записів в програмі розробників.

Нагадаємо: у серпні минулого року apple видалила fortnite з app store через всього кілька годин після того, як epic додала можливість проведення платежів в обхід системи apple. Аналогічний захід зробила google, після чого epic подала судові позови проти обох компаній. Це змусило apple і google піти на поступки щодо деяких розробників. Суд epic і apple вже завершився, проте рішення поки не винесено.