Antec випустила корпус nx420 для ігрових комп’ютерів

66

Компанія antec почала продажі комп’ютерного корпусу з позначенням nx420: новинка призначена для побудови ігрових настільних систем на основі материнських плат формату atx, micro-atx і mini-itx.

Тут і нижче зображення antec

Рішення наділене сімома посадочними місцями для карт розширення. Можуть застосовуватися дискретні графічні прискорювачі довжиною до 330 мм.у складі підсистеми зберігання даних можуть бути об’єднані два накопичувачі формату 3,5 дюйма і чотири пристрої стандарту 2,5 дюйма.

У лівій бічній частині знаходиться панель із загартованого скла. Фронтальну секцію перетинає по вертикалі смуга багатобарвної адресованої підсвічування argb. Інтерфейсний блок у верхній зоні об’єднує два порти usb 2.0, роз’єм usb 3.0, а також 3,5-мм гнізда для навушників і мікрофона.

При використанні повітряного охолодження можна задіяти до шести вентиляторів діаметром 120 мм.підтримується також рідинне охолодження з трьома радіаторами: формату до 360 мм спереду, до 240 мм зверху і 120 мм ззаду. Висота процесорного кулера може досягати 175 мм.

Придбати корпус antec nx420 можна за орієнтовною ціною 75 доларів сша.