Анонсована платформа qualcomm snapdragon g3x gen 1 для ігрових пристроїв

28

На заході tech summit компанія qualcomm представила апаратну платформу snapdragon g3x gen 1 gaming platform, спеціально призначену для створення ігрових пристроїв, наприклад, портативних консолей.

Джерело зображень: qualcomm

В основу рішення покладені обчислювальні ядра kryo і графічний акселератор adreno з підтримкою ігрового процесу з частотою оновлення 144 гц. Зображення може виводитися на зовнішній монітор або телевізор формату 4к з частотою 144 гц. Йдеться про підтримку hdr (10 біт).

Платформа містить контролер бездротового зв’язку wi-fi 6 / 6e з частотними діапазонами 2,4, 5 і 6 ггц. Інтегрований модем 5g забезпечує можливість роботи в стільникових мережах п’ятого покоління в частотному діапазоні нижче 6 ггц і в діапазоні міліметрових хвиль.

У партнерстві з razer компанія qualcomm продемонструвала комплект для розробників snapdragon g3x handheld gaming developer kit. Рішення містить 6,65-дюймовий дисплей oled формату full hd + з частотою оновлення до 120 гц. Присутня 5-мегапіксельна камера. У бічних частинах пристрою розташовуються зручні захоплення з ігровими органами управління-джойстиками, хрестовиною та іншими кнопками.

Користувачі пристроїв на базі snapdragon g3x gen 1 gaming platform зможуть запускати ігри для android, а також здійснювати стрімінг з хмарних сервісів на кшталт microsoft game pass ultimate.