Анонсована барвиста mmorpg з елементами пісочниці bitcraft

45

Польська інді-студія clockwork labs анонсувала нову соціальну mmorpg з елементами пісочниці під назвою bitcraft. Гра стане кроссплатформенной і вийде в першу чергу на пк. Список інших платформ поки не підтверджений.

Bitcraft виділяється барвистою мультяшною графікою, яку ви можете оцінити в першому трейлері. У цій грі у користувачів буде можливість створити власну історію поодинці або об’єднавшись з друзями, щоб побудувати нову цивілізацію в єдиній мінливій місцевості. Особлива увага в геймплеї приділяється будівництву, полюванню, крафту, сільському господарству, торгівлі та дослідженню.

Розробники обіцяють, що кожен гравець стане сам вирішувати, чим йому займатися далі. Також можна буде стати фермером, авантюристом, будівельником міста, торговцем або просто прокласти свій власний шлях в bitcraft.

«bitcraft-це соціальна ммо-пісочниця, дія якої відбувається у величезній і повністю редагованої процедурно-генерується локації, що знаходиться в єдиному світі, надаючи гравцям безпрецедентний рівень творчості і глибини”, – сказав тайлер клотьє, співзасновник clockwork. Labs. «у цій грі акцент робиться на кооперування без бою в постійно розширюється світі, що є основною цінністю нашого ігрового духу в clockwork labs».«це дійсно амбіційна mmo, яка фокусується на тому, щоб дозволити грати так, як хочеться, а не намагається утримувати гравців через контент», — додав алессандро асоні, співзасновник clockwork labs. “ви можете створити затишне село, керувати власною складною фермою або стати частиною набагато більшої імперії пов’язаних міст. Право на те, яким виявиться цей світ, дійсно в руках наших гравців».

Незабаром розробники bitcraft збираються запустити перший пре-альфа тест на пк, але точних термінів поки немає. На офіційному сайті проекту ви можете подати заявку, щоб отримати можливість взяти участь.