Аналітик назвав ціну і обсяг пам’яті iphone 13

93

Галузевий інсайдер мін-чі куо заявив, що в цьому році apple запропонує серію флагманських смартфонів iphone 13 з більш високою стартовою ціною. Причиною тому стане відмова компанії від флеш-пам’яті мінімальної ємності-зате в лінійці вперше з’являться моделі з рекордним об’ємом накопичувача.

Згідно з прогнозом куо, покупцям будуть доступні iphone 13, 13 pro і 13 pro max у версіях з 128, 256 і 512 гб, а також 1 тб внутрішньої пам’яті. При цьому більш доступний в смартфон з приставкою mini не буде оснащуватися терабайтним накопичувачем. У зв’язку з цим збільшиться роздрібна ціна базових моделей. Однією з причин відмови від 64-гігабайтної версії інсайдер називає дефіцит компонентів, які постачає фабрика texas instruments.

Аналітик упевнений, що навіть в умовах пандемії і нестачі комплектуючих поставки фірмових пристроїв все одно можуть зрости на 10% в порівнянні з показниками минулого року. Куо зазначив, що apple також буде змушена відкласти масове виробництво нового покоління смарт-годинників. Презентація iphone 13 відбудеться вже завтра, 14 вересня.