Amd заявила, що gpu для майнінг не є для неї пріоритетним напрямком

53

На технологічній конференції deutsche bank, яка пройшла минулого тижня, фінансовий директор amd девіндер кумар (devinder kumar) відповів на багато питань представників найбільшого німецького банку. Серед іншого він прокоментував чутки про те, що компанія в продажах gpu віддає пріоритет рішенням для майнінг, ніж звичайним відеокартам.

Techspot.com

Керуючий директор deutsche bank securities росс сеймур (ross seymore) запитав, що є фактором зростання amd на ринку графічних процесорів: клієнтські рішення, продукція для дата-центрів або вироби для майнінг?

«значення криптодобування невелике. Для нас це не пріоритет», — заявив кумар. Драйвером зростання він назвав реліз минулого року новітнього покоління ігрових графічних прискорювачів серії radeon rx 6000.

Деякі користувачі виявляють підозрілість, оскільки минулого місяця в мережу витекли фото з в’єтнаму, на яких було відображено щось, дуже схоже на майнінгові прискорювачі на основі gpu navi 12. При цьому вже досить давно придбати відеокарти в магазинах по всьому світу вкрай складно, та й вони коштують значно дорожче рекомендованих виробниками цін. Так що напрямок частини ігрових gpu на потреби майнер явно б не позначилося добре на репутації amd.

Поки відеокарти radeon rx 6000-ї серії не особливо поширені серед геймерів-жодна з моделей серії не потрапила в чарти, сформовані steam за останні місяці. Хоча конкуруючі відеокарти nvidia geforce rtx 3000 теж нелегко придбати, вони вже досить високо просунулися в рейтингах платформи.