Amd переконана, що її частка на ринку і виручка продовжать збільшуватися

85

Компанія amd рішуче збільшує власну виручку, і за підсумками поточного року розраховує продемонструвати приріст в 60%, чого багато учасників ринку не очікують в умовах обмеженості поставок компонентів. Фінансовий директор amd переконаний, що найближчим часом компанія зможе як нарощувати виручку, так і збільшувати власну частку ринку.

Джерело зображення: amd

Девіндер кумар (devinder kumar) взяв участь у технологічній конференції deutsche bank в заочному форматі, висловивши впевненість, що поетапне збільшення прогнозу по зростанню виручки в цьому році з 37 до 60% адекватно можливостям підрядників, що випускають продукцію марки на замовлення amd. Не будучи впевненою в здатності tsmc збільшувати обсяги випуску продукції, amd свій прогноз по зростанню виручки в цьому році покращувати не стала б, як пояснив представник компанії.

Фактично, amd впевнена в своїх постачальниках, і розраховує на збереження тенденції до зростання виручки не тільки в 2022, але і в 2023 році. Та ж tsmc заради задоволення амбіцій amd збільшує обсяги випуску продукції однойменної марки. В цілому ситуація з доступністю компонентів по галузі повинна покращитися в наступному році, як вважає фінансовий директор компанії.

В умовах обмеженості ресурсів amd воліє віддавати вищий пріоритет поставкам серверних процесорів. Клієнтський сегмент йде на другому місці, але переважно у верхньому ціновому діапазоні. Важливим елементом успішної логістики є і оперативний зворотний зв’язок з клієнтами. Якщо якомусь виробнику комп’ютерів, наприклад, не вистачає компонентів стороннього постачальника, то amd не буде постачати його надмірною кількістю власних процесорів, які просто залишилися б незатребуваними.

За останні два роки amd змогла подвоїти частку ринку в показниках виручки, саме даний критерій для компанії залишиться найважливішим у подальшому розвитку, хоча і в натуральному вираженні вона збирається збільшувати обсяги поставок продукції. Потенціал зростання ще зберігається, безвідносно загальної ситуації з продажами персональних комп’ютерів. У певних ринкових нішах, на думку керівництва amd, продукція марки ще не дуже добре представлена.

Звичайно, девіндер кумар не був би фінансовим директором, якби не додав у підсумку, що компанія amd має намір підтримувати високу норму прибутку, віддаючи перевагу випуску продукції з високою доданою вартістю. Серверні процесори в цьому відношенні є найвигіднішою для компанії продукцією. У клієнтському сегменті amd намагається приділяти більше уваги ігровим рішенням, просувати продукцію в комерційному секторі і орієнтуватися на ентузіастів з хорошим бюджетом.