Amd і intel представлять свої новинки на ces 2022 рівно через місяць

39

Наступного місяця почне свою роботу виставка ces 2022 в лас-вегасі, а тому багато компаній вже визначилися з графіком заходів. Корпорація intel потрапила на офіційний сайт ces зі своїм заходом, який відбудеться 4 січня о 21 годині за московським часом. Презентація розрахована на сорок п’ять хвилин, її зміст не уточнюється, але можна припустити, що нові мобільні процесори марки за традицією будуть представлені на початку січня.

джерело зображення: amd

Компанія amd взагалі надіслала представникам преси офіційне запрошення, в якому конкретизувався час трансляції з ces 2022, хоча на офіційному сайті заходу виступ лізи су (lisa su) не фігурує. У минулі роки amd просто орендувала приміщення в безпосередній близькості від місця проведення ces і здійснювала самостійну інформаційну активність.

Джерело зображення: amd

Amd не тільки обіцяє виступити на кілька годин раніше intel, але і укрупнено перераховує ті новинки, які будуть представлені 4 січня. Процесори і відеокарти в програмі виступу лізи су будуть сусідити з розповіддю про плани компанії на майбутнє. Ігровий і розважальний напрямок діяльності відокремлюється, тому нас напевно чекає чимало цікавих одкровень.