Amd і intel підтвердили участь у січневій виставці ces 2022-очікуються анонси мобільних cpu і не тільки

27

Компанії amd і intel підтвердили свою участь у міжнародній виставці електроніки ces 2022, яка буде проходити в січні майбутнього року. Обидва виробники проведуть віртуальні прес-конференції 4 січня. В їх рамках очікується анонс нових продуктів.

Джерело зображення: videocardz

Споживча виставка ces нерідко стає місцем анонсу нових ноутбуків, тому тут же очікується анонс нових мобільних процесорів і відеокарт. Від amd, наприклад, чекають нову серію мобільних високопродуктивних процесорів ryzen 6000h на базі 6-нм техпроцесу, в основі яких використовується архітектура zen 3+ і вбудована графіка rdna 2. Компанія також пообіцяла показати “прийдешні графічні рішення amd”, проте не пояснила, чи йдеться про мобільні або все ж десктопні відеокарти.

Amd ces 2022 virtual press conference 4th january 4 pm cet showcase upcoming amd graphics solutions (…) amd’s vision to drive world-class high-performance computing experiences for gaming, entertainment and the way we live and work today will also be a topic.

— andreas schilling (@aschilling) december 3, 2021

Від intel, ймовірно, слід чекати ще більше анонсів. По-перше, компанія раніше вже підтвердила, що в першому кварталі збирається випустити мобільні високопродуктивні процесори alder lake-p. По-друге, виробник повинен анонсувати молодші моделі десктопних процесорів alder lake-s, а також материнські плати на молодших чіпсетах intel 600-ї серії. Однак найбільш очікуваними новинками від intel є дискретні відеокарти серії arc alchemist. Ранні чутки говорили про те, що виробник спочатку випустить мобільні версії цих прискорювачів.

Більш детально про те, що саме збирається представити компанія, ми, швидше за все, зможемо дізнатися вже 15 грудня. На цей день intel запланувала спеціальну прес-конференцію на тему майбутніх анонсів для виставки ces 2022.

Також передбачається участь у виставці ces 2022 компанії nvidia. Однак сама вона цього поки не підтвердила. Виробник може представити оновлені мобільні відеокарти geforce rtx 30-й, включаючи абсолютно нову модель geforce rtx 3080 ti для ноутбуків. Згідно з чутками, компанія також готує до випуску в січні майбутнього року настільні відеокарти geforce rtx 3090 ti з 24 гбайт пам’яті, geforce rtx 3080 з 12 гбайт пам’яті і geforce rtx 3070 ti з 16 гбайт пам’яті. Виставка ces 2022 може стати чудовим місцем для того, щоб поговорити про ці продукти.