Amazon про new word: мільйонна аудиторія, вдвічі більше серверів і трансфер на наступному тижні

55

Amazon знову звернувся до спільноти mmorpg new world і подякував шанувальникам гри за підтримку. Команда не очікувала такої популярності проекту.

І тому зараз в поті чола працює над усуненням проблем. Вже в перший день етернум відвідало понад мільйон осіб, і аудиторія тільки зростає – напередодні піковий онлайн ще раз оновив рекорд, досягнувши 758,5 тисячі. У порівнянні з прем’єрою серверів стало вдвічі більше, трудиться студія і над збільшенням їх місткості, почавши, судячи з усього, з австралії.

A message from the new world team regarding launch, world queues, and character transfers. Pic.twitter.com/wdsrlt8w93

– new world (@playnewworld) october 1, 2021

Приблизно в 40% світів користувачі вже не зіткнуться з чергами. А наступного тижня amazon планує запустити безкоштовний трансфер персонажів для тих, хто хоче уникнути тисняви або ж почав на вільному сервері, але бажає зануритися в гущу подій і приєднатися до друзів. Нагадаємо, гра вже три дні залишається однією з найпопулярніших в steam і іноді навіть очолює рейтинг, обходячи counter-strike: global offensive.

Обговорити new world можна в окремому розділі на нашому форумі. А на сайті ви знайдете новини, статті, керівництва, відео та інші матеріали по грі.