Aliexpress: що росіяни дарують і хочуть отримати на новий рік?

22

Напередодні нового року російський підрозділ aliexpress і researchme провели онлайн-опитування жителів регіонів росії з метою з’ясувати, що вони мають намір покласти під ялинку, скільки готові витратити на це грошей і що самі хотіли б отримати.

За результатами проведеного опитування, найчастіше цього року росіяни даруватимуть солодощі-за цей варіант проголосувало 39% респондентів. Наступна за популярністю (близько 25%) категорія подарунків — сувенірні товари. Майже чверть (23%) опитаних розповіла, що вважає за краще дарувати товари для дому та кухні. Найрідкіснішим з популярних подарунків виявилися квитки в подорож – їх вважають за краще дарувати тільки 2% росіян.

Відповіді росіян повністю відповідають даним по покупках на “aliexpress россия”. Так, у грудні попит на товари з категорії «бакалія» зріс у 16 разів порівняно з минулим роком. Найбільшою популярністю користуються набори з асорті шоколадних цукерок або праліне. На такі подарунки люди готові витратити від 300 до 400 рублів. Попит на сувенірні новорічні товари за грудень виріс в 2,8 рази. Найчастіше росіяни вибирають тематичні фігурки ельфів і гномів, різдвяні дзвіночки і прикраси-вінки для будинку. За такі товари вони готові заплатити від 300 до 1200 рублів.

Попит на кухонну побутову техніку в грудні виріс в 1,6 рази в порівнянні з минулим роком, а на подарункові набори посуду — на третину. Особливою популярністю користуються кавомашини, електричні грилі і міксери. Середня ціна таких подарунків становить від 5000 до 7500 рублів.

Близько 35% росіян виділили на всі подарунки в цьому році не більше 3000 рублів. Майже стільки ж (34%) мають намір витратити від 3000 до 5000 рублів, а більше 10 000 рублів на подарунки готові витратити трохи більше 10% росіян.

Більшість (71%) опитаних купують подарунки в онлайн – і офлайн-магазинах, а ось власноруч щось роблять тільки 5%. Чверть росіян рідко упаковує подарунки, а третина підбирає упаковку майже для кожного подарунка. Більше половини (52%) віддають перевагу сюрпризам і нічого не загадують заздалегідь.