Activision детально розповіла про зомбі-режимі call of duty: vanguard [відео]

35

З деяких пір серія call of duty просто жити не може без якогось побічного режиму, присвяченого війні з зомбі. Не обійдеться без нього і прийдешня vanguard-минулого вечора розробники розповіли перші подробиці новинки і випустили кілька трейлерів.

Отже, суть в цілому звична, рівно як і зав’язка: за допомогою рідкісних окультних артефактів нацисти закликали армію нежиті в свої ряди. Зупинити мерців під силу лише головним героям-якщо, звичайно, вони зуміють навчитися використовувати унікальні навички темного ефіру. Автори обіцяють тонни відсилань до попередніх випусків серіалу, але тим часом підкреслюють: новачкам тут теж раді.

Геймплей в цілому залишиться колишнім: як і раніше, геймерам належить стріляти, виживати і досліджувати локації в надії пережити облогу ходячих трупів. Ряди ворогів поповняться новими типами зомбі (серед яких тепер є кулеметники), проте автори вирішили не винаходити велосипед.

Нагадаємо, що call of duty: vanguard (а разом з нею і zombies) вийде 5 листопада. Гра буде доступна на всіх актуальних платформах, тобто на pc, playstation 4, playstation 5, xbox one і xbox series x/s.