8 тем для WordPress з лендінгем пейдж

232

Від автора: всі ми знаємо, що WordPress ідеально підходить під сайти, де контент пишуть самі користувачі (DIY сайти). За допомогою даної системи практичний будь-який малий бізнес може швидко запустити свій сайт і відразу ж працювати. Якщо ви вирішили створити DIY сайт, то, швидше за все, ви хочете мінімізувати свої витрати. Вам не потрібен сервіс за 50$ в місяць, вам потрібен результат.

На мою думку повірте, краще не використовувати безкоштовні теми WP. Якщо ви хочете заробляти гроші зі свого сайту, то одноразовий внесок в $50-100 – це ніщо в порівнянні з тими сумами, які ви будете отримувати, вибравши одну з тем нижче. Плюс якщо ви не розробник, то ви отримаєте постійну підтримку, яка швидко окупить ці $100.

Якщо ви хочете добитися миттєвої конверсії, то вам знадобиться WP тема з гарним дизайном і вбудованим лендінгем пейдж. Так ви зможете продавати свій товар «прямо з коробки», і вам не потрібно буде доводити дизайн і встановлювати сторонні лендінгем пейдж, які коштують більше ніж $50.

У представлених нижче темах є все, що необхідно для заробітку грошей зі свого веб-сайту. У кожній темі є настроюється домашня сторінка, яку можна конвертувати. Я використовую ці теми для більшої частини своїх клієнтів, а також і на своїх сайтах. Поїхали!

8 тем для WordPress з лендінгем пейдж

Genesis Altitude Pro Theme від StudioPress

Якщо ви шукайте просте і хорошу тему, вам підійде будь-яка тема на фреймворку Genesis Framework від StudioPress. В останніх своїх темах вони сильно переробили домашні сторінки, тепер теми виглядають більш повноцінно. У Altitude Pro можна створювати круті фонові зображення, як на малюнку вище. Тема ідеально підходить для продажу онлайн-курсів, в комплекті є більш глибока темна колірна схема.

8 тем для WordPress з лендінгем пейдж

Genesis Digital Pro Theme від StudioPress

Ще одна чудова тема Genesis. На відміну від Altitude Pro Digital Pro гнучкий сучасний шаблон, який ідеально підходить для бізнесу в сфері IT. Для коректної установки вам доведеться прочитати документацію від StudioPress. Так що якщо ви вмієте читати документації і слідувати вказівкам, то проблем у вас не виникне. Другої такої теми немає.

8 тем для WordPress з лендінгем пейдж

Enfold Multipurpose (Startup) Theme від Kriesi

Enfold Multipurpose має дуже багато варіацій шаблонів і дизайнів. Завдяки одному з найбільш сучасних конструкторів установка теми вкрай проста, практично в один клік. Тему Enfold завантажили понад 83 000+ раз з сайту ThemeForest.net. Відмінно підходить для новачків в WP, для тих, хто хоче підняти сайт з професійним дизайном за короткий час.

8 тем для WordPress з лендінгем пейдж

JustLanded Theme від ShapingRain

Поки більшість брендів сьогодні намагаються слідувати сучасним тенденціям в дизайні, ця тема, навпаки, відкидає все це у бік. JustLanded ідеальна для великих компаній, які хочуть виглядати професійно в очах відвідувачів. Тема має професійний вигляд, адаптований під сучасний світ – ідеально підходить для бізнесу в кар’єрних області та для сайтів, які націлені на літніх людей.

8 тем для WordPress з лендінгем пейдж

Berg Multipurpose (Creative) Theme від Maskan

Ще одна проста, сучасна і багатозадачна тема, з допомогою якої навіть новачки в WP зможуть створити сучасний сайт. Завдяки великому вибору тем і макетів у Berg можна створювати дуже багато різних сайтів.

8 тем для WordPress з лендінгем пейдж

Stamp (Corporate) Theme від Pirenko

Stamp допоможе заявити про себе на повний голос. У наборі ви знайдете унікальні макети домашньої сторінки, а «Corporate» — мій улюблений. Чи хочете ви створити інтернет-магазин або сервіс лендінгем пейдж, Stamp – одна з кращих conversion-ready тим на ринку.

8 тем для WordPress з лендінгем пейдж

Increat Theme від ProgressionStudios

Велика частина WP тим дуже схожі, а з лендінгем пейдж можна робити стільки багато речей. Тема Increat ламає стереотипи і пропонує по-справжньому унікальний дизайн. Смілива, барвиста і спроектована для збільшення конверсії. Тема здебільшого призначена для відображення модного одягу, але з-за своєї універсальності її можна пристосувати майже під будь-який проект.

8 тем для WordPress з лендінгем пейдж

Genesis Parallax Pro Theme від Genesis

Parallax Pro – дивовижна і смілива тема. Мені дуже подобається вбудований шрифт, а кожен дюйм так і кричить індивідуальністю. Якщо ви шукайте просте і зручне тему, яка буде підкреслювати унікальність вашого сайту і буде направляти людей саме туди, куди ви хочете, то немає нічого краще Parallax Pro. Ну і як бонус з нею йдуть всі плюшки від StudioPress на фреймворку Genesis.