6 фатальних помилок, які вбивають ваш айфон

34

Помітили, що в коробки зі смартфонами, зокрема і з iphone, перестали класти всілякі інструкції по експлуатації, залишивши їх вивчення на сайті на відкуп самим користувачам? це не зовсім правильно: раніше ми хоча б шанували їх час від часу, а тепер дізнаємося про те, що неправильно використовуємо смартфон з самих різних джерел. Читачі нашого telegram-чату часто цікавляться, як правильно користуватися iphone, щоб він прослужив якомога довше? не можемо не відповісти на це: зібрали гайд по найчастішим помилок у використанні iphone, які здатні вбити його за короткий проміжок часу. Запам’ятовуйте і більше ніколи так не робіть!

Розповідаємо про фатальні помилки, які повільно вбивають ваш iphone

Навіщо перезавантажувати айфон

Фахівці apple самі рекомендують перезавантажувати iphone хоча б раз на тиждень

Єдиної думки з приводу перезавантаження iphone немає, але навіть самі фахівці з apple рекомендують це робити час від часу. Крім того, перезавантаження iphone допомагає, коли додатки починають вилітати або працювати повільніше. Крім того, ті ж фахівці рекомендують перезавантажувати iphone для профілактики хоча б раз на тиждень, адже iphone — це той же комп’ютер, який працює набагато краще, якщо його не тримати постійно включеним. Цей пункт не є обов’язковим, а, скоріше, рекомендаційним. До речі, мій колега, журналіст appleinsider.ru іван кузнєцов ніколи не перезавантажує свій iphone, і у нього на це є свої причини.

Як користуватися айфоном взимку

Холод — криптоніт для будь-якого смартфона. Виробники єдині в думці з приводу діапазону температур, при якому можна користуватися смартфоном. Те ж саме стосується iphone. Тільки є одна проблема: в своїх інструкціях ніхто не враховує вологість повітря в певному регіоні.

Не морозьте айфон: він розрядиться і відключиться. Доведеться відігрівати

Через це умовні -2 градуси можуть бути по відчуттях як -10. У загальному і цілому, кожен раз, коли ви користуєтеся iphone на холоді , це негативно впливає на термін життя акумулятора. Якщо екран почав працювати пригальмовувати, то негайно прибирайте його в тепле місце. І ні в якому разі не заряджайте iphone на морозі навіть за допомогою battery case.

Що робити, якщо айфон швидко розряджається

Не тягніть, якщо акумулятор вмирає занадто швидко

Apple вказує в своїй інструкції, що батарея iphone є витратним матеріалом. Звичайно, можна дуже недорого замінити її, але перед цим треба дещо знати. Ресурс виснажується, через що заряд витрачається набагато швидше. Якщо ваш iphone відключається на морозі , сильно гріється в процесі використання і не доживає до вечора, то це вагомий привід задуматися про заміну акумулятора. Це загрожує тим, що в старому акумуляторі відбувається руйнування внутрішньої конструкції і зростання тиск. Це загрожує здуттям акумулятора, який пошкоджує плату зсередини і корпус зовні. У мого друга з iphone se, до речі, була точно така ж проблема.

Геолокація на айфоне

Відключайте геолокацію для деяких додатків, щоб зберегти акумулятор

Багато додатків збирають відомості про геолокацію, а користувачі за звичкою дають дозвіл для всіх. Навіщо це потрібно для мобільного банку або додатку маркетплейса? терміново відключайте, щоб дати iphone дожити до вечора. Та й вбудовані додатки apple нічим не краще: погода і фото теж фіксують ваше місцезнаходження, причому погода це може робити, навіть коли активний екран з віджетом. Переключити геолокацію в погоді на більш розумний режим можна прямо в додатку в ios 15:

  • зайдіть в додаток погода;
  • виберіть список міст і натисніть три точки в правому верхньому куті;
  • натисніть “повідомлення” і виберіть “налаштування»;
  • виберіть пункт “при використанні програми”.

Тепер геолокація віджета з погодою буде оновлюватися тільки після входу в сам додаток.

Навіщо оновлювати ios

Оновлюйте iphone своєчасно: в нових версіях містяться патчі безпеки

Багато хто помилково вважає, що встановлювати оновлення ios — значить йти на поводу у apple. З цього року дана версія нежиттєздатна: ви можете залишитися на ios 14 і встановлювати лише оновлення безпеки, якщо не хочете переходити на ios 15. Але встановлювати оновлення для iphone важливо для вашої ж безпеки, а не тільки для отримання нових функцій. Для apple не настільки важливо, скільки років вашому пристрою: компанія випускає оновлення ios навіть для застарілих смартфонів, якими багато хто користується, якщо виявляється критична помилка.

Чи можна заряджати айфон в машині

На цьому обпалювалися багато моїх друзів, яким часто доводилося шукати терміновий ремонт iphone . Автомобільні зарядки вельми небезпечні, а небезпека існує незалежно від вартості аксесуара. Ринок наповнений неякісними автомобільними зарядками, у яких мінімальний набір неякісних компонентів. Крім того, в нестабільній автомобільній ланцюга вимоги до зарядки зростають.

Намагайтеся не заряджати iphone в машині

На жаль, багато iphone піддаються впливу таких аксесуарів через нестабільну напругу, яка може привести до виходу з ладу контролера живлення. Варто відзначити і те, що iphone в машині в більшості випадків використовується як навігатор — пристрій починає сильно грітися і не остигати. Додайте до цього і те, що багато власників встановлені на лобовому склі — в теплу пору року нагрів багаторазово зростає.

Раз вже мова зайшла про проблеми iphone , то будьте обережні при покупці старої моделі. А краще-ніколи не купуйте такі моделі. Про це ми розповіли в спеціальному розборі. В іншому випадку ви ризикуєте нарватися на необхідність звернутися в сервісний центр.