5 головних проблем Red Dead Redemption 2

236

Новий рольової бойовик від «Рокзвезд» Red Dead Redemption 2 як справжнє одкровення і прорив ігрової індустрії, в який повинен обов’язково зіграти кожен геймер. Та що там говорити, якщо версія гри для Xbox One займає 4 місце в топі найбільш высокооцененных ігор в історії. Ми вже більше 20 годин витратили на проходження Red Dead Redemption 2 і повністю поділяємо думку, що новий проект Rockstar одна з кращих ігор всіх часів. Але навіть у цьому випадку варто визнати, що у RDR 2 є проблеми (у чому суб’єктивні), які зможуть для деяких геймерів стати вагомою причиною відмовитися від покупки гри.

Занадто деталізовані і неквапливі анімації

Що вийде, якщо колосальний виробничий бюджет, увага до деталей і всюдисущий реалізм поєднати в одному флаконі? Відповідь – гра Red Dead Redemption 2, яка абсолютно безжальна до вашого вільного часу і змусить спостерігати тисячі обов’язкових анімацій, супроводжуючих навіть самі незначні дії. Наведемо найпростіший приклад: замість появи невеликий іконки з лутом, коли ви збираєтеся обчистити скриня, в RDR 2 доводиться дивитися на неквапливу анімацію відкриття скрині, а потім спостерігати, як Артур дбайливо бере кожен окремий предмет і кладе собі в сумку.

І цей момент виявляється в кожному моменті ігри, в абсолютно кожної дрібниці. Навіть при обшуку трупів Артур піднімає тіло (або перевертає його з живота на спину) і неквапливо обшукує кишені. Реалізм? Звичайно! Так велика його необхідність? Питання відкрите.

Надмірний реалізм і елементи виживання

І ще про повсюдну реалістичність, але тепер не в плані анімацій, а в геймплейних механіків. До спроби скопіювати реальне життя в Red Dead Redemption 2 розробники підійшли на маніакальному рівні і в недавньому змушують дбати про деяких фізіологічних потребах персонажа, таких як їжа і сон. Доводиться стежити за п’ятьма параметрами: життєва сила, витривалість і функція «Влучний очей» у головного героя, а також життєва сила і та ж сама витривалість у вірного скакуна. Кожен з параметрів повільно, але впевнено повзе вниз, тому доводиться грати в своєрідний тамагочі.

Red Dead Redemption 2 игра

 

І це ми не сказали ще про необхідність одягатися по сезону, митися, чистити зброю, розчісувати і доглядати за конем. Подібних деталей в Red Dead Redemption 2 безліч і вони будуть незмінно забирати час гравця.

Переобтяжене управління

Наповнивши незліченною кількістю механік геймплей Red Dead Redemption 2, розробники постаралися зробити управління як можна більш зрозумілим і зручним. Результат вийшов, скажемо прямо, трохи сумнівним. Для деяких найпростіших дій доводиться задіяти аж чотири (!) клавіши на геймпаді. Приміром, є бажання на ходу з’їсти консерви, щоб заповнити життя? Тоді ви пошкодуєте, що не восьминіг, адже доведеться провернути цілу операцію з п’яти кроків у версії RDR 2 на PS4:

  • Затиснути L1
  • Натиснути R1
  • Затиснути правий стік і направити в бік потрібної групи предметів
  • Вибрати предмет з допомогою L2 або R2
  • І обов’язково тільки в останню чергу відпустити клавішу L1, інакше весь алгоритм доведеться починати спочатку

Відсутність чіткого пояснення геймплейних механік

Під час проходження Red Dead Redemption 2 на PS4 іноді ловиш себе на думці, що чорт забирай, практично все в цій грі доводиться виявити «методом тику»! З одного боку це й добре, так як є безліч не очевидних нюансів, які здорово знаходити самостійно, але коли гра не роз’яснює елементи керування або що робити з тим чи іншим предметом, то цей підхід трохи дратує.

Red Dead Redemption 2 игра

Два приклади. Перший – ви напевно дивилися геймплейний трейлер Red Dead Redemption 2 і пам’ятаєте, як пострілом вгору зупинили свідка злочину? Так ось, у грі ми не побачили інформацію, як саме провернути такий фінт і за роз’ясненнями довелося йти на ігрові форуми. Другий – гра не пояснює, куди відносити масивну шкуру ведмедя. Тільки знову ж таки, з допомогою форумів вдалося з’ясувати, що велику шкуру ведмедя в RDR2 можна продати мисливцеві в місті. Проблема полягала в тому, що ми занадто рано вирішили пополювати на місцевого “Царя звірів”.

Настійно радимо не дуже засиджуватися у відкритому світі, а пройти хоча б третину сюжетки для початку, так як безліч нюансів розповідається за сюжетом. Але і тут все не ідеально, так як підказка спливає в кутку екрану всього лише на кілька секунд, і чорт її дері, завжди в той момент, коли намагаєшся прочитати субтитри під час діалогу.

Повільність і акцент на дослідженні

Ви можете собі уявити, щоб з усіх перших 20 годин проходження гри Red Dead Redemption 2 перестрілки зайняли не більше 30 хвилин? Ми досі не можемо повірити, що таку медитативну, неспішну і не зациклену на екшені гру створили Рокстар. RDR 2 в саму останню чергу про вбивства, це в першу чергу медитативний і рольове пригода і світ, який живе своїм спокійним, розміреним життям. Ви можете годинами грати в RDR 2 і не зустрінете жодного противника, це безпрецедентний випадок для начебто «екшену від третьої особи». І цей недолік найбільш спірний в нашій добірці, але його варто враховувати тим, хто очікував побачити ГТА на дикому заході.

Red Dead Redemption 2

Ще раз підкреслимо, що незважаючи на проблеми, Red Dead Redemption 2 – це феноменальна гра, рухає вперед всю ігрову індустрію. Навіть той же реалізм нас аніскільки не збентежило, так як він позитивно впливає на атмосферу і не дуже нав’язливий. Просто, є ймовірність, що якщо ви зважитеся на хвилі захоплення оточуючих купити Red Dead Redemption 2, то можете залишитися розчарованим. Новий вестерн Rockstar – колосальних масштабів блокбастер, який, тим не менш, ми не можемо радити до придбання кожному гравцеві.

Докладніше про те, чому ж нас так вразила RDR 2, ми розповімо незабаром, а поки рекомендуємо прочитати і .

Джерело: http://miranda.org.ua/