4 способи безкоштовно оновити комп’ютер до windows 11

26

5 жовтня microsoft випустила фінальну стабільну збірку windows 11. Microsoft вже оголосила, що це буде безкоштовне оновлення для тих, хто в даний час використовує windows 10. Однак для запуску windows 11 ваша система повинна відповідати деяким основним вимогам. Оновлення розгортатиметься поетапно, але ви можете встановити його на свій комп’ютер вже зараз.

Windows 11-це поетапне оновлення, яке буде повністю розгорнуто на відповідних пристроях до середини 2022 року. Але за допомогою нашого керівництва, ви можете без очікування виконати оновлення до windows 11.

Вимоги

Перш ніж ми підемо далі, ви повинні ще раз перевірити, чи дійсно ваша система підтримує оновлення windows 11. За заявою компанії, ос буде працювати тільки з сумісними 64-розрядними процесорами, з 4 гб озу, 64 гб сховища, безпечним завантаженням uefi і tpm 2.0. Ви можете використовувати додаток pc health check, щоб перевірити, чи підходить ваш комп’ютер для безкоштовного оновлення.

1. Перевірте наявність оновлень

Найперший метод занадто очевидний. Ви можете виконати оновлення до windows 11, вручну перевіривши оновлення на своєму пк. Перш за все, переконайтеся, що на вашому комп’ютері з windows 10 встановлена версія 2004 або пізніша і на ньому встановлено сервісне оновлення від вересня 2021 року або пізнішої версії.

Щоб перевірити, чи доступне оновлення для вашого пристрою, виконайте наступні дії:

крок 1. відкрийте “параметри” на вашому пк та перейдіть до «оновлення та безпека».

крок 2. тепер клацніть “центр оновлення windows” і виберіть “перевірити наявність оновлень”.

Якщо ваш пристрій відповідає всім вимогам, ви побачите оновлення windows 11 і можливість завантаження і установки.

Однак, як згадувалося вище, вам, можливо, доведеться дочекатися цього оновлення на вашому комп’ютері.

2. Завантажте ” помічник із встановлення windows 11»

Інший варіант оновлення до нової версії windows-використовувати помічник по установці microsoft windows 11, який завантажує оновлення на ваш пристрій. Ось як завантажити цей інструмент і встановити оновлення:

крок 1. відвідайте сторінку завантаження microsoft windows 11.

крок 2. тут ви побачите “помічник по установці windows 11” в якості першого варіанту.

крок 3. натисніть кнопку “завантажити”, щоб завантажити інструмент.

Як тільки інструмент буде завантажений, запустіть його на своєму пк. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завантажити оновлення windows 11 і встановити його на ваш комп’ютер.

3. Створіть завантажувальний usb-накопичувач з windows 11

Якщо ви хочете встановити windows 11 на новому пк або перевстановити його пізніше на своєму власному комп’ютері, ви можете створити завантажувальний usb-накопичувач з windows 11. Microsoft пропонує цей варіант, використовуючи свій власний інструмент media creation tool для створення завантажувального usb-накопичувача. Давайте дізнаємося, як це працює.

Перш за все, переконайтеся, що у вас є активне підключення до інтернету, достатньо місця для зберігання на комп’ютері і usb-накопичувач об’ємом не менше 8 гб для створення завантажувального диска. Вам слід використовувати порожній usb-накопичувач, оскільки його дані будуть видалені під час установки.

крок 1. microsoft media creation tool і запустіть його від імені адміністратора.

крок 2. потім натисніть “прийняти«, виберіть мову, версію windows і натисніть»далі”.

крок 3. тепер на наступній сторінці виберіть один з двох варіантів: використовувати usb-накопичувач або завантажити файл iso.

крок 4. якщо ви вибрали usb-накопичувач, підключіть порожній накопичувач (мінімум 8 гб) і натисніть «далі».

Після цих дій програма установки windows 11 почне завантаження системи на ваш usb-накопичувач.

Коли створення завантажувального usb-накопичувача буде закінчено, ви побачите повідомлення “usb-накопичувач готовий«, натисніть» готово” і витягніть флешку.

4. Скачайте iso-файл windows 11

Ви також можете завантажити iso-файл windows 11 на свій комп’ютер, а потім створити завантажувальний dvd-диск або usb-накопичувач з нової ос. Дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб завантажити iso-файл windows 11.

крок 1. для початку перейдіть на офіційний сайт microsoft, виберіть windows 11 в розділі “завантажити образ диска windows 11 «і натисніть кнопку»завантажити”.

крок 2. потім виберіть мову продукту, натисніть «підтвердити» і скачайте windows 11, натиснувши відповідну кнопку.

Після цього образ операційної системи windows 11 буде збережений на вашому пристрої.

Отже, це були прості способи, за допомогою яких ви можете завантажити оновлення windows 11 і оновити свій пк. Розкажіть в коментарях, який метод ви використовували для оновлення до windows 11.