343 industries визнала попит на пк-версію halo 5, але переносити гру на цю платформу все ще не збирається

36

Менеджер спільноти 343 industries брайан джаррард (brian jarrard) у себе в мікроблозі прокоментував виявлення halo 5: guardians в просочився в мережу списку ігор з серверів geforce now.

Джерело зображень: microsoft

Нагадаємо, днями ighor july виявив в базі даних geforce now сторінки 18 476 ігор і додатків, серед яких були і неанонсовані для пк проекти — наприклад, halo 5: guardians.

Про те, що науково-фантастичний шутер від 343 industries не з’явиться на pc, microsoft твердо заявила у вересні 2018 року. Всупереч бажанню спільноти, шутер також не увійшов до складу пк-версії збірки halo: the master chief collection.

Maybe this was for “h5:forge” but i can confirm there are no plans to bring h5 to pc. We know there’s some demand for it, but as we’ve stated before, not in the cards as the studio is fully focused on infinite and mcc. Will never say never, but nothing underway currently

— brian jarrard (@ske7ch) september 13, 2021

Джаррард підтвердив, що у 343 industries досі немає планів по перенесенню halo 5: guardians і ніякі роботи в цьому напрямку на даному етапі життєвого циклу гри не ведуться.

” ми знаємо, що [на проект] є певний попит, але, як і говорили раніше, цей варіант не розглядається, тому що студія повністю зосереджена на infinite і mcc. Ніколи не говори “ніколи”, але зараз нічого не відбувається”, – заявив джаррард.

Що стосується списку з серверів geforce now, то nvidia запевнила, що поява того чи іншого продукту в переліку не є його підтвердженням: засвітилися там гри використовуються тільки для внутрішнього відстеження і тестування.

Halo infinite надійде в продаж 8 грудня поточного року для pc (steam, microsoft store), xbox one, xbox series x і s. Раніше розробники представили мінімальні і рекомендовані системні вимоги.