2d-пригода behind the beyond вийшла на kickstarter

19

Британська компанія sugarpunch games повідомила, що їх нова гра behind the beyond вийшла на kickstarter. Гра фокусується на угорському фольклорі і в основному розповідається як казка з особливим саундтреком і візуальним стилем.

Behind the beyond-це 2d-пригода в мультяшному стилі з елементами рольової гри, в якому ви граєте за джонні, молодшого сина дуже бідної людини, який тільки що покинув свій будинок в надії знайти роботу і подорожувати по світу, але по дорозі він зустрічає всілякі чарівні таємниці, коли прибуває в королівство behind the beyond.

Beyond the beyond-це суміш жанру point-and-click і рольових ігор, тому на додаток до типових взаємодій є три унікальних акти, які допоможуть вам розвинути здібності джонні: сила, чарівність і спритність. Деякі варіанти і рішення будуть недоступні, якщо джонні не володіє необхідними навичками.

В результаті ви повинні усвідомлювати, що кожне прийняте вами рішення має значний вплив. Є кілька кінцівок і безліч побічних місій, в яких ви повинні визначити, як все буде розгортатися, що вплине на загальне завершення історії.