15 кращих тем WordPress для портфоліо

278

Від автора: неважливо фотограф ви, художник або веб-дизайнер – усім вам потрібно портфоліо. Портфоліо – перевірений часом спосіб показати свої минулі роботи потенційному клієнту. У цій статті ми розглянемо 15 кращих тем WordPress для портфоліо.

Ось вам приклад. Фотографу потрібно портфоліо, щоб показувати свої найкращі роботи з різними категоріями: чорно-білі фотографії, пейзажі і т. д. Точно так само і веб-дизайнеру необхідно своє незвичайне портфоліо, в якому він зможе продемонструвати свої останні проекти для замовників і розповісти про процес розробки.

Форма і стиль портфоліо може бути будь-яким. Однак важливо, щоб воно все-таки було. Щоб йти в ногу з бажаннями вашої цільової аудиторії і заодно знайти собі парочку нових клієнтів, ви можете вибрати тему на сайті WordPress portfolio themes і створити свій неповторний сайт-портфоліо.

В хорошій темі-портфоліо для WordPress повинні бути

Стиль тим-портфоліо може бути абсолютно різним, проте всі вони часто володіють схожим набором можливостей. Дізнавшись, що пропонують ці теми, можна сильно спростити собі вибір. Так ви будете знати, чого очікувати при покупці дорогої теми, а також зможете швидко робити порівняння. Серед популярних можливостей:

Окремі макети сторінок під портфоліо. Так ви зможете налаштувати зовнішній вигляд портфоліо, і вам не доведеться лізти в код.

Блоки Masonry, сітка і кілька варіантів відображення. Різні типи відображення це найголовніше, це не дозволить вам занудьгувати.

Опис елементів портфоліо. Так ви зможете описати кожен проект і дати користувачеві зрозуміти, як ви працюєте.

Слайд шоу. Інтерактивні елементи можуть притягнути увагу користувачів.

Паралакс слайдери і фонові малюнки. Плавно рухомі елементи привертають увагу.

Фонове відео. Якщо ваше портфоліо показується у форматі спільної історії, то фонове відео може підігріти інтерес у користувачів.

Галереї. Хороше доповнення до вашого портфоліо, і дозволяє показувати більше одного зображення на секцію.

Це лише приклади того, що повинно бути в більшості тем-портфоліо для WP. Все інше може трохи змінюватися. Тепер ви краще розумієте, чого чекати при пошуку тем WordPress на сайті ThemeForest.

15 кращих тем WordPress для портфоліо

Представлені нижче теми це лише частина з кращих на даний момент. Всі представлені теми знаходяться в топі продажів, і їх вже оцінили і полюбили безліч людей.

Кращі теми WordPress для розміщення своїх робіт онлайн

Добре розуміючи, що з себе представляють теми WP для будь-якого портфоліо, ми можемо перейти до подання самих тем. Нижче представлений список з 15 кращих платних (а також найбільш продаваних) тим для портфоліо:

Ronneby — WP портфоліо-тема з високою продуктивністю

Ronneby – ваш вибір, якщо для вас важливо кількість варіантів відображення. Її не даремно назвали високопродуктивною. Тема підходить для сайтів будь-якого типу, а для створення найкрутішого портфоліо і поготів.

У комплекті йде великий набір варіантів відображення, понад 40 макетів, безліч опцій, незліченну кількість демо макетів, а також кілька плагінів типу Slider Revolution, Visual Composer і Ultimate Addons for Visual Composer.

Ставиться ця адаптивна і retina тема в один клік. З нею ви отримаєте 8 готових варіантів хедера, Mega Menu, сучасний шрифт, варіант відображення портфоліо при наведенні миші, 23 типи сторінок для портфоліо, 48 стилізованих віджетів, понад 1 700 шрифт-іконок, а також сумісність з WooCommerce. Також підтримка і оновлення.

15 кращих тем WordPress для портфоліо

Kalium – Креативна WP тема для професіоналів

Kalium створили професіонали для професіоналів. Тема пропонує безліч можливостей, які допоможуть правильно показати свою роботу потенційному клієнту. Разом з темою йде безліч готових демо, що встановлюються в один клік, що відчутно економить час.

В комплекті великий набір плагінів, що полегшує налагодження макетів, а також Visual Composer, Revolution Slider і LayerSlider. Плюс в темі підтримуються шорткоди, її можна перекласти на інші мови, можна інтегрувати з портфоліо Dribbble Portfolio, підтримуються hover стилі, а також понад 30 типів портфоліо. Серед інших бонусів: понад 700 Google шрифтів, необмежену кількість скінів, понад 800 іконок, безліч стилів футера, до того ж все це адаптивно і підтримує retina дисплеї.

В темі є все, що потрібно для створення незвичайного портфоліо для демонстрації ваших робіт!

15 кращих тем WordPress для портфоліо

Porto – Адаптивна тема WordPress для креативників

Porto – чергова чудова тема-портфоліо з великим вибором опцій для створення сайтів з ухилом в корпоративний сектор. У комплекті йде 25 унікальних версій домашньої сторінки, темний і світлий скіни, підтримка RTL мов, а також потужна адмін панель, за допомогою якої можна налаштувати весь сайт під себе.

Тема дуже швидка, сумісна з WooCommerce, підтримує необмежену кількість макетів хедера і Mega Menus, оптимізована під мобільні пристрої і ретина дисплеї, а також йде з повною підтримкою і документацією. Також ви знайдете Visual Composer і Master Slider.

15 кращих тем WordPress для портфоліо

TheFox – Незвичайна багатоцільова тема WordPress

TheFox – багатоцільова тема для WP з великим набором опцій для створення стильного портфоліо, яка підійде кожному. Тема повністю адаптивна і супер гнучка, що дозволяє нескінченно налаштовувати її, поки ви не досягнете саме того, чого хотіли.

В наборі йде безліч демо, документація, підтримка, а також відео уроки для швидкої установки. Також ви знайдете 30 дизайнів домашньої сторінки, понад 250 деталей дизайну, потужну панель опцій, Visual Composer, Premium Slider і генератор шорткодов. Також в комплекті йде one-click імпортер з демо, Mega Menu, сумісність з WooCommerce, CSS3 анімація, необмежену кількість колірних схем, варіантів хедера і багато іншого. Гнучка і потужна тема WP-портфоліо для ваших кращих робіт.

15 кращих тем WordPress для портфоліо

Unicon — WordPress тема-портфоліо для дизайнерів

Тема Unicon зроблена для дизайнерів і пропонує широкий набір налаштувань, де вам не доведеться довго розбиратися, як все працює. У комплекті йде Drag & Drop конструктор сторінок, адаптивний і retina-ready дизайн, 50 елементів для конструктора сторінок, а також макети односторінкових сайтів. Також ви отримаєте безліч варіантів хедера, прилипає хедер, Revolution Slider, Mega Menus, установки в один клік, понад 650 іконок Ultrasharp і понад 50 готових макетів. Код написаний професіоналами, безліч можливостей, безкоштовні оновлення, а також безліч варіантів відображення – все, що необхідно для створення неповторного онлайн портфоліо!

15 кращих тем WordPress для портфоліо

Uncode – Багатофункціональна тема-портфоліо для WordPress

Не можна обійти увагою тему Uncode. Тема багатофункціональна, тобто її можна налаштувати під будь-які цілі. Крім того, вона йде з великим набором функцій, які підійдуть для портфоліо сайту будь-якого типу: дизайнерського, сайту ілюстратора, фотографа і т. д. Також в комплекті є декілька хороших плагінів типу Visual Composer, Layer Slider, Revolution Slider і iLightbox.

Тема сумісна з WooCommerce і WPML. З нею ви отримаєте 20 макетів домашньої сторінки, повноцінну адмін панель, макети з сіткою, 6+ стилів меню, а також окремі макети портфоліо і блогу.

15 кращих тем WordPress для портфоліо

Atelier – Креативна багатоцільова тема WordPress

Основний напрямок Atelier – інтернет-магазини, однак вона ідеально підходить для створення портфоліо і в ній є функція бекапа. З темою йдуть 12 демо з установкою в 1 клік, мінімалістичний дизайн, швидкість роботи, SEO оптимізація і адаптивний дизайн.

З темою ви отримаєте 10 різних типів хедера, анімований хедер, 5 анімацій для кошика товарів, кілька варіантів відображення товарів, drag-and-drop конструктор сторінок. В комплекті також є Visual Composer, безліч типів сторінок, серед яких портфоліо і блог. Також тема підтримує шорткоди, RTL мови, Mega Menus і багато іншого.

15 кращих тем WordPress для портфоліо

Rhythm – Найкраща гнучка тема-портфоліо для WordPress

Rhythm – ще одна тема, яка може прийняти будь-яку форму, яку ви тільки зможете придумати, починаючи від односторінкового портфоліо і до багатосторінкового сайту. У комплекті йдуть Mega Menu, Fullscreen Menu, Side Menu безліч макетів сторінок, що підходять під будь-які потреби.

Ця гнучка WP тема також йде разом з Visual Composer, Revolution Slider, понад 10 сторінок для блогу, а також безліччю сторінок для магазину. В темі 38 демо, присутня установка в 1 клік, повноцінна панель опцій теми і Google Fonts.

За допомогою 40+ сторінок для портфоліо і безлічі різних макетів можна створити свій сайт і за потреби підтримувати його із зростанням клієнтів!

15 кращих тем WordPress для портфоліо

Scalia – Багатоцільова WordPress тема

Scalia – ще одна тема з топа продажів, яка пропонує кілька концепцій в одній оболонці. Тема підходить для бізнесу, магазину та креативників. Великий набір варіантів галереї і макетів для портфоліо робить дану тему відмінним варіантом для презентації своїх робіт. Щоб задовольнити різні потреби, тема включає в себе 5 різних дизайнів, а також 100 макетів сторінок.

8 стилів блогу, безліч сторінок для інтернет-магазину, швидкий пошук, Visual Composer, Mega Menus і т. д. Потужна тема з підтримкою WPML, слайдерів і WooCommerce.

15 кращих тем WordPress для портфоліо

Borderland – Зухвала багатоцільова WordPress тема

Багатоцільова тема Borderland підходить під різні типи сайтів, але ми розглянемо тільки портфоліо.
У комплекті йдуть 12 чудових демо, що імпортуються в 1 клік, сумісність з WooCommerce, Ajax переходи на сторінках, Fullscreen Elated Slider, карусель клієнтів і шорткоди.

Численні опції макетів серед яких: одностраничное портфоліо, портфоліо списком, анімація при наведенні миші, безліч варіантів блогу, слайдери, а також користувальницькі формати постів. Також є паралакс фон, фонове відео і інші додаткові опції. Купіть цю тему і створити унікальне портфоліо!

15 кращих тем WordPress для портфоліо

PhotoMe – Креативна галерея фотографій

Якщо ви захоплюєтеся фотографією, то ви полюбите PhotoMe. Тема під зав’язку забита 50+ макетами галереї і портфоліо, один з яких точно підійде під ваш наступний проект.
У комплекті 8 демо з установкою в 1 клік, безліч опцій і макетів портфоліо, щоб налаштувати свій сайт максимально під себе.

Live Customizer, адаптивний макет, Content Builder, шаблони блогу, а також односторінковий макет. Також ви знайдете Revolution Slider, підтримку WooCommerce, підтримку і документацію. PhotoMe – багатофункціональна тема, що підходить для створення сайту з портфоліо!

15 кращих тем WordPress для портфоліо

Photography – WordPress тема-портфоліо для фотографій

Тема ідеально підходить фотографам, про що говорить її назва «Photography». Крім адаптивності з темою йдуть 24 демо з установкою в 1 клік, темний і світлий варіант стилів, понад 70 макетів галерей і портфоліо – все, що потрібно для презентації ваших кращих робіт.

Також ви отримаєте нескінченну прокрутку, захисну секцію для фотографій з паролем, підтримку Live Customizer, Content Builder і 8 макетів меню. Крім того в комплекті підтримка, документація та спеціальні файли для професіоналів, які допоможуть вам освоїтися з портфоліо для фотографій.

15 кращих тем WordPress для портфоліо

Kinetika – Незвичайна підлогу WP тема для фотографій

Kinetika – повноекранна тема для фотографій з великим набором функцій для створення галерей і портфоліо. За допомогою теми можна створити досить креативний сайт. Якщо ви фотограф, чи хочете показувати свої фото на весь екран, то вам підійде ця тема.

В комплекті box promotion, карусель для портфоліо і блогу, слайд-шоу і відео на весь екран, закриті галереї. На слайд шоу можна додавати текст, безліч варіантів хедера, сторінки з фоновим відео і меню на весь екран. Крім того, Revolution Slider, сумісність з WooCommerce і WPML, а також оптимізація швидкості роботи і SEO.

15 кращих тем WordPress для портфоліо

Foundry –Гнучка тема-портфоліо для WordPress

Foundry – ще одна багатоцільова тема, що підходить для портфоліо, здатного вразити ваших клієнтів. Плоский дизайн, адаптивність і професійність, але в той же час легка настройка завдяки Visual Composer і безлічі елементів для конструктора сторінок.

Також присутні відмінні опції відображення: макети блокові і на всю ширину вікна, готові демо сторінки, 20+ дизайнів домашньої сторінки, сторінки «coming soon», Mega Menus, а також безліч стилів меню. Серед функцій: повідомлення на сторінках, Google Fonts, WooCommerce, документація і відео уроки.

В темі є все, що необхідно для швидкого запуску портфоліо, і навіть більше. Є додаткові опції, які знадобляться вам трохи пізніше, коли ви поліпшите свою репутацію.

15 кращих тем WordPress для портфоліо

Vigor – Новенька WordPress тема для портфоліо

Остання з нашого списку топ тим – Vigor. Тема проста в налаштуванні і ідеально підходить для створення незвичайних портфоліо, повністю захоплюючих увагу. Якщо вам потрібно краще портфоліо в мережі, тоді вам потрібна тема Vigor!

В комплекті потужний інтерфейс адміністратора, безліч макетів хедера, Slider Edge, паралакс анімація, галерея з блоків masonry, повноекранне меню, Mega Menu, фонове відео. Серед візуальних опцій: LayerSlider, Visual Composer, списки портфоліо, перегляд окремого елемента, а також слайдери, карусель клієнтів і ще багато того, що вам може знадобитися.

15 кращих тем WordPress для портфоліо