10 кращих android-додатків для стиснення відео

101

Смартфони з кожним днем стають потужнішими. У наші дні смартфони мають потужні камери, потужні процесори і т.д. З такою обчислювальною потужністю і потужними камерами ми не можемо встояти перед записом все більшого і більшого кількості відео.

Записувати відео на смартфон дуже просто, але наявність великої кількості відео може створити проблеми зі сховищем. Один відеофайл тривалістю 30 хвилин може зайняти на вашому пристрої майже 2 гб. Тому чому б не стиснути відео, щоб заощадити місце в смартфоні.

На даний момент в play store є безліч додатків, які стверджують, що зменшують розмір відеофайлів. Додатки для стиснення відео можуть зменшити розмір будь-якого записаного або завантаженого відео без шкоди для якості.

Стискаючи відео, ви можете ділитися високоякісними відео на платформах соціальних мереж, що раніше було неможливо через проблеми з обмеженням розміру. Отже, давайте подивимося на 10 кращих android-додатків для стиснення відео.

1. Відео стиснення

Відео стиснення-це одне з кращих і простих додатків для стиснення відео, доступних в play store. Додаток стискає відеофайли і зберігає їх на вашому смартфоні.

Перевага програми в тому, що вона пропонує кілька режимів стиснення відео і підтримує майже всі основні формати відеофайлів.

2. Video dieter 2

Video dieter 2-це програма для стиснення відео, доступна для пристроїв android. Додаток дозволяє зберігати всі відео у файлах меншого розміру.

Крім стиснення відео, video dieter 2 також пропонує вам відеоредактор з основними функціями редагування відео.

3. Videos&movies compressor

Якщо ви шукаєте додаток для android, щоб зменшити розмір відео без втрати якості, то video&movies compressor може бути кращим вибором для вас. За допомогою цієї програми ви можете стискати повнометражні фільми, телешоу і серіали.

Після стиснення відео за допомогою цієї програми ви також можете поділитися ним безпосередньо в соціальних мережах.

4. Відео компресор

Як випливає з назви програми, відео компресор-це програма для android, яка може стискати і конвертувати практично будь-який формат відео. Воно пропонує кілька режимів стиснення відео за рахунок зменшення роздільної здатності, бітрейту і т. Д.

5. Smart video compressor and resizer

Хоча smart video compressor and resizer не дуже відомий додаток, він як і раніше є гідним інструментом для стиснення відео для android. Інструмент простий у використанні і відомий своєю функцією стиснення відео без втрат.

Додаток також дозволяє вам встановити якість відео і швидкість процесу стиснення. Крім того, ви також отримуєте функцію зміни розміру, щоб встановити свої розміри для відео.

6. Стиснення відео та зображень-зменшення розміру

Стиснення відео та зображень-зменшення розміру-це програма, за допомогою якої ви можете стискати як зображення, так і відео. Додаток безкоштовний і підтримує більшість популярних форматів відео та зображень.

Що ще цікавіше, інструмент підтримує пакетне стиснення відео і зображень. Також додаток включає в себе засіб зміни розміру, оптимізатор і функцію обрізки зображень.

7. Resize video

Resize video-це новий інструмент, принаймні, у порівнянні з усіма іншими, переліченими в статті. Додаток стискає відео, за допомогою зміни дозволу. У ньому також є повноцінний відеоредактор, який можна використовувати для обрізки та об’єднання відео.

Що стосується сумісності типів файлів, resize video підтримує майже всі основні формати відеофайлів.

8. Панда відео: стиснення відео файлів

Як ми всі знаємо, великі відеофайли є величезною проблемою для кожного мобільного телефону. Панда відео: стиснення відео файлів вирішить цю проблему за вас.

За допомогою цієї програми ви можете стиснути відео і відправити його іншим по електронній пошті. Також додаток дозволяє завантажувати і публікувати свої відео в соціальних мережах.

9. Конвертер відео в mp3, відеокомпресор

Конвертер відео в mp3, відеокомпресор-це одне з кращих безкоштовних додатків для стиснення і конвертації відео, доступних для смартфонів android. За допомогою цієї програми ви можете конвертувати або стискати відео.

Крім того, цей додаток для android також дозволяє обрізати відео. В цілому, це одне з кращих додатків, які дозволяють стискати відео.

10. Редактор відео-video.ґуру

Якщо ви шукаєте додаток для редагування відео youtube для android, редактор відео — video.guru може бути кращим вибором для вас. Це повноцінне додаток для редагування відео з функцією стиснення.

Додаток підтримує багатошарове редагування і безліч корисних опцій для редагування відео. Ви навіть можете додати відео фільтри і ефекти переходу за допомогою цього додатка.

Отже, це найкращі програми для стиснення відео для android. Якщо ви знаєте про будь-яких інших подібних додатках, будь ласка, напишіть про це в коментарях.